Chcete nás??

s námi máte o zábavu postaráno

Věřte nám nebo ne, ale za těch několik stovek odehraných akcí se nám už stalo mnohé, pro nás občas až nepochopitelné. Aby nedošlo ke zbytečnému faux-pax, jako že nás pozvete do 4. patra panelového domu v malém městě ku příležitosti vyvrcholení sousedských sporů, nebo nás budete nutit hrát pod širou oblohou, s příslibem, že Aladin žádný déšť nehlásí, sepsali jsme pár podstatných bodů, bez kterých nemůžeme a nebudeme hrát.

 • K produkci potřebujeme adekvátní prostor pro sebe, aparaturu i nástroje. I když se nezdáme, jsme celkem pružní, ale není možné vystupovat v kruhu kolem ohně v TEEPEE apod.
 • Ideální je samozřejmě prostor s podiem, ale nebudeme mít problém s obsazením rohu sálu či stěny v kulturním domě, nebo restaurace. Opravdu, ale opravdu 3-4 muzikanty s nástroji, mixpultem a aparaturou není možné naskládat pohodlně do 2x2m!
 • Prostor pro produkci potřebujeme mít přístupný minimálně jednu hodinu před zahájením produkce. Nanosíme, pozapojujeme, naladíme, vybereme první noty a hrajem! Během těchto příprav není žádoucí, aby byl na místě ještě funkční dětský koutek, parkoviště kočárků, či šatna s kabáty (myslím oblečení)
 • Elektřina nám stačí běžná 230 Voltová(standardní zásuvka) , ideální je mít vlastní okruh s 16A jističem.
  Za nejlepší stav se dá považovat, když na stejném okruhu nejsou připojeny dva výčepy, čtyři konvektomaty a terárium s Varanem. V opačném případě je nutné podepřít jistič hřebíkem.
 • Venkovní akce máme rádi, počasí však poručit neumíme a proto Vás strašně prosíme, abyste nás nezkoušeli nacpat do šustivého altánku, či pod pivovarský slunečník co se s prvním poryvem větru změní v ROGALO. Po špatných zkušenostech do něčeho takového už stejně nevlezeme a budeme si hrát na primadony. Naopak nemáme nic proti bytelným dřevěným pergolám, a profesionálním altánům s bočnicemi a kotvením.
 • Alkohol… zejména při produkci bez pódia je třeba dbát zvýšení opatrnosti o sebe i na kapelu. Nové zuby nejsou levná záležitost, stejně jako aparatura. Jsme veselí, hraví, ale pokud nám někdo bude padat do vybavení a ohrožovat sebe i nás, budeme minimálně smutní, někteří i naštvaní….
 • Velký stůl a počet židlí dle muzikantského uskupení. Jsme jenom lidi, a tak si o přestávce rádi sedneme, byť jen na chvíli. Velmi důležitý je pro nás stůl, neboť s sebou každý táhne 1-2 šanony not a z nich o přestávce vybírá a následně hraje. Za nevhodný stůl se dá považovat stoleček z dětského koutku, kulatý designový skleněný stůl s průměrem 1 metr. Nejlepší je dřevěný, hranatý, čím větší, tím lepší, ale nic se nemusí přehánět. Jako zajímavá alternativa se nám v mnoha sokolovnách osvědčil stůl pingpongový
 • Občerstvení – žhavé téma mnoha diskuzí, zda muzikanty pozvat k rautu, či udělat večeři a nebo si vzhledem k „obrovské“ částce, kterou si řekli za produkci snad jídlo a pití zajistí sami!!!
  Mno, stalo se nám to vlastně jenom jednou, ale o to silnější jsou vzpomínky. Vážení zájemci o naši kapelu, jsme sice 4 hladoví chlapi a někteří (já) vypadají, že na těch akcích snad ani nestíhají hrát, ale naše konzumace rautu většinou končí u dvou řízečků a půlnočního guláše. Během produkce nám udělá obrovskou radost přístup k nealko nápojům (voda, džus, minerálka), pokud se rozhodnete být tak laskavi, že si neřidiči budou moci dát i jedno zrzavé a štamprličku na přípitek s oslavencem, či novomanželi, bude to skvělé. Pokud je nám raut, či bar z nějakého důvodu zapovězen, prosíme o informování předem, abychom si s sebou z domu vzali vysočinu a Mattonku. Pokud se tuto skutečnost dozvíme až na místě, budeme nuceni po 4 hodinách produkce udělat ¾ hodinovou zdravotní přestávku s odjezdem na benzinku pro bagetu.

Kalendář akcí

Kontakt

Poslechněte si nás!

probíhá načítání přehrávače